Pazartesi, Ekim 03, 2011

Kamyoncu ruh

Hormonlar, ilginç bir sistemi olan nerde nasıl çalışacağını bilmeyen gelişimini saçma bir çizelgede sürdüren ve en önemlisi beyin ile ilişki kurmaktan sakınan çirkin olaylar zincirinin ana karakteridir.!!

Çok sinirliyim doldum valla biriktire biriktire! Artık kusmam gerekiyor yoksa beynimi çürütür sonra çürük beyinli kız derler bana.

Neyse biz kızlar çocukluk döneminde evcilik fln oynarız yalandan yemekler yaparız sonrada herkesin hmmmm ayyy çok güzel olmuş ıh ıh ıhhh sesleri ile yemelerini bekleriz fln. Annemiz bir şey derse öyle ya da böyle yapmak zorundayızdır yani  şımarıklıkta bir yere kadar.  Baba denilince o ilk “AŞK”tır. Beklide tek aşk olarak kalır hayat boyu.. çünkü hep karşılaştırırz ve o mukemmeliğe sahip birini bulamayız. Neyse yine çok saptım konudan…
Ne diyordum:? Sonra biraz daha büyür okula gideriz okulda da kız arkadaşlar erkek arkadaşlar ediniriz hatta dedikodu yapmayı fln öğreniriz ve yine öğretmenimizi dinleriz. Sonra regl olur evet genç kız olmaya başlarız… hmm! Çokta utanırız hatta kimse bilmesin isteriz utanırız işte…  baknz: utanmak! Mükemmel bir duygu. Hemen birkaç yıl sonra liseye başlarız bir anda her şey değişir gibi görünür hani büyüdük ya koca kız olduk serildik serpildik hatta çokta güzel olduk! Makyajlar ufaktan yapılmaya başlanır kıyafetler özenle seçilir. Sevgililer de olur arada… hatta “ilk sevgilim ile evlenmeliyim” zırvalığına kapılır çoğu kız bu nedenle ilk aşk sakıncalıdır. Çok sakıncalı ama!!!

Tamamdır buraya kadar problem yok kız çocuğumuz gelişimini duygu yoğunlukları ile tamamladı tek problem anne ile olan çatışmalar olarak kaldı… Çünkü bir eve iki kadın çoook fazla. Bir mutfakta aynı yemeği kendi yöntemleri ile aynı anda aynı tencerede yapmaya çalışan iki kadın gibi işte. Bunun türevlerini yazmak ile uğraşmayacağım siz düşünün! Düşünmek dedimde… Hala düşünemeyen düşünmekten yorulabilen insanlar var… haydi çocuklar üzülelim bu insanlar için! Yazık!!!!

Şimdide erkek çocuğuna gelelim. En baştan şımartılır böyle büyür “benim oğlummm” , “erkek adamın erkek oğlu olur”,”benim oğlum çok yakışıklı çoookkk can yakacakkkkk”, “aslan oğlum benim be” bknz:hepsinde bir özgüven aşılaması var “sen kızlardan üstünsün can yak oğlum bu senin hakkın, erkek adam olacaksın bu büyük bir lütuf!” Pehhhhh içine edeyim böyle lütfun.  Neyse oğlan bebekken şımartılmaya başlar oyunları bile savaş içeriklidir yemek yapmaz kamyon sürer! Oha lan bu adamlardaki kamyoncu ruhun nerden çıktığını buldumJ pissss kamyoncular siziJ evcilik oynamaz oynasa da baba olur eşi ile fingirdemeye çalışır! Ya da abi fln olur yine emirler yağdırır… okul yaşı gelir oğlanın okula gider ne mi olur hayta! Şımarık! Kızların eteklerini açan tipler olup çıkarlar… Sevgili olmak bir kız ile duygusal yakınlık kurmak için delirirler yüzlerine gülümseyen en güzel kızı seçip “rezervedir oğlum” damgasını yapıştırırlar küçücükken yaparlar bunu!! Rezerveymiş haayyyy……….

Ortaokula gelince pornografi ile tanışırlar ve bu onlar için çirkin duyguların başlamasının startıdır. Hatta bu dişiler için en kötü gelişmedir… Erkeklerin onlara “et” gözüyle bakmalarını sağlayan iğrenç olaydır. Bunları izlerler sonra hayaller fln kurarlar -bakın çok çirkinler…- Duygusallık yok tamamen hayvani içgüdüler… Bu OĞLANlar liseye başlarlar ve aç bir kurt gibi hayallerini gerçekleştirebilecek kızı ararlar  tabi kızımız gayet duygusaldır o benim evleneceğim adam modunda bakar olaya…

Sonra bu OĞLANlar büyürler kocaman adam olurlar hatta 60-70 olurlar çok sevdiği arabasında giderken lise çıkışına denk gelirler ya da otobüs durağında ya da her hangi bir yerde yürüyen “et”ler görürler!!! Hayvan gibi bakarlar!!! Gözlerinden okunur bildiğin alt yazı fln geçer fantezilerini anlarsın… Şerefsiz der puşttt der geçemezsin miden bulanır. Uzaklaşırsın güvenemezsin hep bir bocalama yaşarsın…  Psıkolojin feci bozulur… Ömrünce düzeltmeye çalışırsın… Bu kamyoncu ruhlu adamlara güvenmek istersin bi de!!!!

Erkekler hayatlarını sex, cinsellik odaklı yaşarlar… Araştırmalar bile bunu diyor! Çok çirkinler, duygu arka planda hatta o kadar arkada ki unutulmuş resmen… Özetle erkekler gerçekten güvenilmez çirkin varlıklar… Hadi güven o amcaların bakışlarını gör gençlerin salak saçma kurlarını gör görde güven!!!
Erkeklerin bu salaklıklarına yazacak o kadar çok cümlem var ki!!! Böyle güzel güzel küfürler etmek fln istiyorum… Puştttt!!!

Neyseeeee kedili köpekli bir teyze olarak yaşlanmak gerek! Yaparım! Ohhhhh missss gibi de olur!

Yazının ana fikri: OĞLANlar kamyonlar ile oynamasınlar!!!

Hiç yorum yok: